czwartek, 16 września 2010

kawowo

...przerwa na kawę wykorzystana na posta.Wczoraj był dziwny dzień. Nudne popołudnie w narodowej sprawie i nagle sms: aga idziesz do kina? No tak, dziś ostatni dzień pisania biznesplanu (wysłanie do 24.00), który rodzę od kilku dni i postęp zerowy,  a ja do kina...
Ale pięciominutowe zastanowienie dało odpowiedź: z największą przyjemnością :) Wpadłam do mieszkania, ugotowałam kukurydzę, spojrzałam na biznesplan, spakowałam go do torebki i pobiegłam do metra. W wagoniku przeczytałam po raz kolejny moje wymęczone wypracowanie i stwierdziłam - kicha, nie do wysłania. M przyszła z jakąś świeżością :) dobrze zobaczyć nie narodowa twarz w końcu...Usiadłyśmy wygodnie i się zaczęło.
Przede wszystkim gadali po włosku, a ja lubię, bo jakoś kojąco to działa...zaczeło się od jedzenia, ta moja kukurydza to...śmieć przy tych cudach...i masz: facet z pasją, w dziurawych dżinsach, samochodem z żółtym psem na pace śmiga górską, stromą drogą na swoje wymarzone miejsce na restaurację. Dziwnie podobne do mojej polany, może tylko nie aż takie widoki, nie tak wysoko i nie ma w ogrodzie takich ziół jak u niego:)
Zapaliła mi się żarówka...
Film inny, niepokojący, ciekawie nakręcony, bez amerykańskiego wygładzenia i kolorów, wręcz wytrawiony słońcem...bliskie klimaty toskańskie. Brutalność życia, ramy, konwenanse, zakłamanie...szybka zmiana akcji. To wszystko powoduje, że polecam, warto samemu się przekonać, w każdym, myślę, że będzie budził nieco inne odczucia.
Znalazłam jakieś kadry...i muzęPo filmie w wagoniku metra napisałam kawałek biznesplanu. W domu zmieniłam znacznie treść i koncept. Zrobiłam więcej w pół godziny niż przez ostatnie dni. Wysłałam w ostatnich minutach przed północą, obiecując sobie, że takie działanie po raz ostatni :) Na deser, grubo po północy rozpakowałam przytaszczoną paczkę z tchibo z moim nowiutkim i ślicznym tosterem:) i różniastymi drobiazgami...ehhh życie jest piekne

2 komentarze:

  1. Chciałabym żeby jakiś mężczyzna ściął mi włosy... Moj mężczyzna...

    OdpowiedzUsuń
  2. Pola ale...przecież Ty masz krótkie włosy :))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...