sobota, 20 sierpnia 2011

sierpniówka

nie napiszę o korku na zapiekance (czyt. zakopiance, przechrzczonej przez M z okazji plażowania na niej), o burzy, która tuż po zjechaniu z niej i skręceniu rowerów objawiła się niczym huragan o żeńskim imieniu,  o przystanku, na którym zażeraliśmy się orzechami laskowymi, machając młodej parze, o rowerzyście, który się zgubił, choć pracował w nawigacji.pl (polar firmowy) i miał gps-a no i mapę papierową. A za to o cudnych widokach z parkingu na wierzchołku góry z malusim sklepikiem, gdzie anielski spokój i zieleń pochłaniała w całości, chmurach z bajki o Pieninach, noclegu w niezwykłych okolicznościach przyrody,  smaku lodów w słowackiej caffe  u przemiłej pani, ścieżce nad Dunajcem...niezwykłości całe mnóstwo, zobaczcie sami.

10 komentarzy:

 1. Ach więc to tam cię pochłonęło! Tak Pieniny zawsze mają jakąś niespodziankę dla każdego podróżowicza! Zapora zaliczona?Ryho się ucieszy ;-P

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia. Jest na co popatrzeć. I wcale nie trzeba szukać dalekich krajów. U nas jest pięknie. Gratuluję fotografii i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne zdjęcia, piękne klimaty...

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję Wam za dobre słowa :)
  Tak, wystarczy ruszyć się z domu, Polska jest zjawiskowa...
  witam nowego Gościa na sorriso i wszystkich serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie. Pieniny to przepiękny i bardzo fotogeniczny zakątek. Niestety ostatni raz byłam tam na wycieczce klasowej we wczesnych latach liceum :). Trzeba nadrobić. Tylko z Warszawy trochę daleko...

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, to prawda...
  polecam jesienią, musi być przepięknie. A nocleg w schronisko-hotelu pod Trzema Koronami.
  To prawda, że daleko, ale weekend + jeden dzień to może być kapitalny czas. Jak sie już wyruszy to zwykle jest kapitalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aga to zdjęcie z chmurami jest cuudne! Wszystkie są ładne, ale to jest najpiękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję Pola...ale jeszcze nie opanowałam 7d :))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...